Založ si blog

Prečo ľudia útočia na očkovacie týmy?

Na Slovensku bolo zaznamenané množstvo slovných, a ojedinele aj fyzických útokov na zdravotníkov, očkujúcich obyvateľstvo. A nabralo to až také obrátky, že zdravotníci museli očkovať pod ochranou polície. Vláda narýchlo uzákonila zvýšenie trestov za takéto počínanie, aby reštrikciami zabránila ďalším útokom.

Ale nikoho ani len nenapadne zamyslieť sa nad tým, čo k tomu ľudí dohnalo. Aké dôvody a pohnútky majú, ak slovne i fyzicky útočia na zdravotníkov a napádajú očkovacie týmy. Takéto niečo predsa neurobí nikto, kto si prečíta nejaký takzvaný antivaxerský hoax niekde na internete. To predsa nemôže byť motívom. A motívom nemôže byť ani rezervovaný postoj opozície k očkovaniu. Nič z toho nemá silu primäť ľudí k útokom na zdravotníkov.

Aby to však dospelo až k tomuto bodu, musí sa za tým skrývať niečo oveľa hlbšie. Musí byť za tým hlboké osobné negatívne prežitie a hlboká osobná negatívna skúsenosť s vakcináciou. Jedine to môže človeka donútiť k tomu, aby v oprávnenom hneve kričal na zdravotníkov, zabezpečujúcich očkovanie, že sú zločincami a vrahmi.

Ak vám totiž niekto z vašich blízkych evidentne zomrie po očkovaní, ak ste vy osobne, alebo vaši blízki závažne zdravotne postihnutí po vakcinácii, vyvolá to váš oprávnený hnev, ktorý vám nedovolí mlčať. Len toto a nič iného je dostatočne silným motívom na to, aby ľudia útočili na vakcinačné týmy. Aby napádali zločincov a vrahov, ktorí sú z osobného pohľadu týchto vakcínami poškodených ľudí naozaj zločincami a vrahmi.

O obetiach vakcinácie sa však zaryto mlčí. Tieto obete nie sú oficiálne nikdy spájané s dôsledkami očkovania, i keď ich blízkym príbuzným je táto spojitosť úplne jasná. A veľmi podobné je to aj z ťažkými negatívnymi zdravotnými dôsledkami po očkovaní. Nad všetkým vládne veľké mlčanie.

Ak sa však na základe veľmi negatívnych osobných skúseností ľudia búria proti fašistickému vakcinačnému teroru, v snahe zabrániť tomu, aby aj iní ľudia nedopadli tak ako oni, odpoveďou vlády je ešte väčší fašistický teror, so snahou umlčať a eliminovať akékoľvek prejavy nespokojnosti. So snahou ochrániť zločincov a vrahov pri ich počínaní. Takto to vnímajú tí, ktorí boli vakcináciou poškodení a preto útočia.

Ak by členovia vlády mali čo i len trochu empatie, museli by to pochopiť. Avšak elementárna ľudská empatia je niečo, čím táto vláda absolútne pohŕda, pretože sa vydala cestou fašistického teroru a pokračuje v očkovaní, nech to stojí, čo to stojí.

Množia sa záhadné úmrtia mladých športovcov na zlyhanie srdca, ako aj náhle záhadné úmrtia rôznych osobností, ale je celospoločenským tabu dávať tieto veci do súvislosti s vakcináciou. Je otázne, či sa vôbec niekedy národy dozvedia skutočný počet obetí, ako i skutočné počty ľudí ťažko zdravotne postihnutých očkovaním.

Vakcinácia je urputne pretláčaná ako jediné efektívne riešenie pandémie, avšak realita začína jasne ukazovať, že je to lož. Už v tomto smere netreba vôbec sledovať nijaké konšpiračné weby. Stačí si vypočuť verejnoprávny rozhlas. Ten informoval, že Holandsko sa stáva prvou európskou krajinou s celoštátnym obmedzením pohybu, pretože kapacita nemocníc sa dostáva ku kritickej hranici, a to aj napriek 85 percentnej zaočkovanosti. Túto informáciu, hovoriacu o zlyhaní očkovania, som na vlastné uši počul vo verejnoprávnom rozhlase.

A na druhý deň presviedčali vládni politici verejnosť v tom istom rozhlase o potrebe vakcinácie, ako o jedinej možnosti víťazstva nad pandémiou. V priebehu dvoch dní som si vypočul dve informácie, pričom jedna vylučuje druhú. Neutešená realita v Holandsku s jeho 85 percentnou zaočkovanosťou popiera tvrdenie politikov, že vakcináciou zvíťazíme nad pandémiou.

Realita v Holandsku usvedčuje všetkých propagátorov vakcinácie zo lži. Najskôr sa to stalo v Izraeli s jeho 90 percentnou zaočkovanosťou, ale to je ďaleko, takže táto informácia veľmi neprenikla do našich médií. Teraz sa to však stalo aj v Európe, a to sa už nedá prehliadať. Politici nás klamú o prínose vakcinácie, pretože v Holandsku s jeho 85 percentnou zaočkovanosťou nedošlo k vybudovaniu nijakej kolektívnej imunity, ale naopak, enormne narastajú počty nakazených a nemocnice sa dostávajú na pokraj kolapsu. Vakcíny vôbec nefungujú tak, ako sa očakávalo, a navyše majú buď bezprostredne vražedné, alebo zdraviu škodlivé vedľajšie účinky. Ale aj napriek tomu je obyvateľstvo neustále nátlakovo nútené do očkovania.

A vrcholom v tomto smere sa má stať Rakúsko. Rakúsko má 65 percentnú zaočkovanosť a bolo nútené zaviesť nepopulárne obmedzenie pohybu kvôli vysokým počtom nakazených, a kvôli preplneným nemocniciam. Rakúska vláda sa preto rozhodla, že od februára roku 2022 bude očkovanie pre všetkých povinné. Ak by k tomu došlo, bolo by Rakúsko prvou krajinou na svete s povinným očkovaním proti covidu. Avšak na základe situácie v Holandsku by sa v takomto prípade stalo Rakúsko prvým jasným a neodškriepiteľným potvrdením toho, že aj napriek 100 percentnej zaočkovanosti tam budú na jar, alebo na jeseň pribúdať počty nakazených v tisícoch rovnako, ako všade inde dookola.

Je pochopiteľné, že snaha o povinné očkovanie sa v Rakúsku stretla s veľkým odporom, pretože je to považované za novú totalitu. Ak totiž 35 percent národa s vakcináciou nesúhlasí, bude povinné očkovanie v skutočnosti očkovaním násilným a núteným. To znamená, že v 21 storočí vláda nasilu nariadi veľkej časti národa, aby sa dal zaočkovať aj proti svojej vôli a použije na to všemožné donucovacie prostriedky. Je to príklad novodobého covid fašizmu, absolútne nerešpektujúceho integritu osobnosti a jej právo slobodne sa rozhodovať. Je symbolické a veľavravné, že povinné očkovanie sa chystá v krajine, ktorá je rodiskom Adolfa Hitlera.

Zostáva iba dúfať, že rakúsky ľud vyvinie dostatočne silný tlak a dostatočne silný odpor, aby sa niečo takto obludné neuskutočnilo. V tomto smere mu preto treba držať palce a všemožne ho podporiť, pretože jeho boj za elementárnu slobodu jednotlivca a právo rozhodovať o sebe samom je aj našim vlastným bojom. Je bojom proti násiliu, nátlaku, vydieraniu, totalite, fašizmu, otroctvu a arogancii moci, ktoré sa skrývajú za opatrenia proti pandémii.

Je totiž vysoko otázne, či sa peklo fašistických praktík, totality a opovrhovania ľudskou osobnosťou má stať tou cenou, ktorú zaplatíme za víťazstvo nad pandémiou. Je otázne, či takýmto spôsobom vybojované víťazstvo nad covidom bude vôbec stáť za to.

Mnoho ľudí už rezignovalo a sú ochotní túto cenu zaplatiť. Našťastie však existuje vo všetkých národoch množstvo tých, ktorí sa s tým nedokážu zmieriť. Ktorí nechcú žiť v trvalom otroctve každého polroka opakovanej vakcinácie, nahradzujúcej prirodzenú imunitu imunitou komerčnou.

O možnej príčine smrti Navaľného a hrozných duchovných súvislostiach

04.03.2024

Existujú veľmi silné indície, že Alexej Navaľnyj zomrel v trestaneckej kolónii za polárnym kruhom na syndróm náhlej zástavy srdca tak, ako naň zomierajú každodenne tisíce bezmenných ľudí po celom svete. Navaľnyj a vrátil z prechádzky, z mrazu do vykúrenej cely, chytil sa za srdce, spadol na zem a zomrel. Čo je príčina? Asi tušíte! Očkovanie! Navaľnyj bol ako [...]

Umenie a krása povznášajú dušu nahor

13.11.2023

Ale pozor! Nie hocijaké umenie a hocijaká krása. Musia spĺňať vysoké kritérium čistoty a ušľachtilosti. Kde však nájsť takéto umenie? Žiaľ, nie je ho veľa, ale predsa len existuje. Jedným z pozitívnych príkladov je tvorba môjho priateľa Tomáša Lajmona, ktorý sa profesionálne venuje zákazkovej umeleckej drevorezbe. Odbor „rezbár a umelecké spracúvanie dreva“ [...]

Vrahovia! Máte na rukách ukrajinskú krv!

30.10.2023

Tento článok vznikol z troch dôvodov. Za prvé zo súcitu a na pamiatku zosnulých padlých vojakov, ktorých rady sa už nesmú viac rozširovať. Za druhé preto, lebo nad Európu a USA sa vznášajú husté, temné mraky myšlienkových foriem vojny a jej ďalšieho pokračovania za každú cenu. Tieto vražedné a základnej ľudskosti odporujúce myšlienkové formy musia byť nahradené [...]

Zelenskyj

Veľvyslanec Ukrajiny: Spravodlivý mier je aj v záujme Slovenska

13.06.2024 06:00

Čo očakáva Kyjev od mierového summitu, ktorý sa bude konať cez víkend vo Švajčiarsku? Pre Pravdu odpovedal ukrajinský veľvyslanec na Slovensku Myroslav Kastran.

republika, uhrík, mazurek,

Nové trendy v EÚ? Krajná pravica silnie, darí sa aj Republike. Štandardné strany upadajú, zo Smeru je vlastenecká ľavica

13.06.2024 06:00

Republike sa darí a dokázala vziať Smeru, ktorý sa označil za vlasteneckú ľavicu, časť voličov. Štandardné strany upadajú a politici často k sociálno-demokratickým myšlienkam pripájajú aj tie silne vlastenecké či národno-konzervatívne.

Nemecko, Volodymyr Zelenskyj, Bundestag, vojna na Ukrajine

ONLINE: Ukrajinci prerátali ruskú inváziu na emisie CO2, klimatické škody im vyšli na 32 miliárd USD

13.06.2024 05:50

Ruská vojenská invázia na Ukrajinu môže byť príčinou až 175 miliónov ton emisií oxidu uhličitého, uvádza správa ukrajinského ministerstva a mimovládok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 29
Celková čítanosť: 83440x
Priemerná čítanosť článkov: 2877x

Autor blogu

Kategórie