Založ si blog

Politika, zákony Stvoriteľa a očista zeme!

Položme si hypotetickú otázku, či by sa páčilo USA, keby Rusko začalo s masívnym zhromažďovaním najrozličnejších zbraňových systémov pri ich hraniciach? Napríklad v Mexiku, alebo na Kube? Určite by sa im to nepáčilo! Presne tak, ako sa im to nepáčilo v päťdesiatych rokoch 20. storočia na Kube, kvôli čomu vznikla kubánska kríza a svet sa ocitol na pokraji jadrovej konfrontácie mocností.

Ale to, čo by sa nepáčilo USA ony sami robia Rusku! Ignorovali dohodu s Gorbačovom, že po rozpade východného bloku sa vojenský pakt NATO nebude rozširovať ďalej na východ. Dospelo to až k tomu, že po Majdane Američania enormným spôsobom zvýšili svoju prítomnosť na Ukrajine a začali tam masívne zhromažďovať najrozličnejšie zbraňové systémy, s perspektívou prijatia Ukrajiny do NATO. USA teda systematicky robili Rusku to, čo by si nepriali, aby niekto iný robil im samotným.

Nikdy nerobte iným to, čo nechcete, aby iní robili vám!

Tieto slová Krista definujú základný vesmírny zákon, platný pre všetky vedomé bytosti nášho stvorenia. Jeho dodržiavanie vedie k harmónii a jeho nedodržiavanie vedie k tragédii. A práve pre jeho nedodržiavanie v súčasnosti prežívame tragédiu vojnového konfliktu so všetkými jeho negatívnymi dôsledkami, ktoré sa dotýkajú aj nás.

A pretože žijeme v dobe očisty zeme, predpovedanej dávnymi prorokmi, každé porušenie zákonov Stvoriteľa sa stáva čoraz zjavnejším a očividnejším. Stáva sa do takej miery viditeľným, aby to ľudstvu nebolo možné prehliadať, a aby na vlastnej koži a na vlastnom bolestnom prežívaní pochopilo, že porušovanie elementárnych zákonov Stvoriteľa prináša nešťastie, a že šťastie a mier spočíva iba v ich rešpektovaní a dodržiavaní.

V našom konkrétnom prípade to znamená pochopenie, že nie je možné beztrestne robiť iným to, čo nechceme, aby iní robili nám. Pochopme to konečne a začnime sa tým riadiť vo svojom živote. Začnime sa tým riadiť ako jednotlivci i ako celé národy.

Pred Ministerstvom vnútra Českej republiky visia dve zástavy. Česká a Ukrajinská. Sú rozdelené čiernym pásom, predstavujúcim vak na mŕtvoly. Vak je zipsom zapnutý až ku vrchu, k hlave Vladimíra Putina. Ide o morbídnosť, ktorá nemá obdobu, a voči ktorej bolo podaných už viacero trestných oznámení. Táto morbídnosť sa opiera o otvorené prianie smrti Vladimírovi Putinovi, ktoré je veľmi rozšírené v Českej republike.

Priať smrť inému človeku a toto prianie vizuálne stvárniť vakom na mŕtvoly, v ktorom sa dotyčný človek nachádza! Ako si takéto niečo stojí vo svetle zákonov Stvoriteľa?

Už raz bolo spomenuté, že žijeme v dobe očisty zeme, predpovedanej dávnymi prorokmi. Očista je vynútená stupňovaním žiary blížiaceho sa Božieho Svetla a začne sa prejavovať tak, že za každý vykonaný čin, vyslovené slovo, alebo myslenú myšlienku sa nám čoraz rýchlejšie začnú vracať naspäť ich dôsledky. Za pozitívne činy, pozitívne slová a pozitívne myšlienky sa nám vrátia v zrýchlenom čase ich pozitívne dôsledky v podobe požehnania. A za naše negatívne činy, negatívne slová a negatívne myšlienky sa nám vrátia ich negatívne dôsledky v podobe skazy.

A ak doteraz trval spätný návrat od činu až k dôsledku celé roky, ba až desaťročia, v žiare lúča Pánovho Svetla sa nám to začne vracať takmer bezprostredne. Vráti sa nám to vo forme bezprostredného a okamžitého prežívania dôsledkov všetkých našich činov, slov a myšlienok. Bude to niečo neuveriteľné, čo ľudstvo zaskočí, a čo naň bude mať tvrdý výchovný účinok.

Tento tvrdý výchovný účinok bude mať za následok, že si konečne začneme uvedomovať to, čo sme si mali uvedomiť už dávno. A síce, že sa nemôžeme vyhnúť zodpovednosti za všetko, čo z nás vychádza v podobe našich slov, činov a myšlienok, pretože túto zodpovednosť budeme donútení prevziať okamžite a bezprostredne. Ak vôbec budeme chcieť prežiť a obstáť v žiare lúča Pánovho Svetla, budú musieť byť naše slová, činy a myšlienky iba dobré, čisté a krásne. Všetko ostatné nám prinesie v rýchlom spätnom účinku nenapraviteľnú škodu, alebo nás to úplne zničí. Takýmto tvrdým spôsobom sa konečne naučíme, že nie je možné ubližovať iným a špiniť ich ani len v myšlienkach. Naučíme sa, že svoju myseľ musíme udržiavať iba čistú, ušľachtilú a prajúcu dobro iným.

A teraz, v tomto kontexte, si skúsme dať odpoveď na otázku, čo môže očakávať ten, kto hoci len v myšlienkach praje smrť inému človeku?

Blízka budúcnosť mu prinesie bezprostrednú smrť, pretože ho v mohutnej žiare lúča Pánovho Svetla zabije okamžitý dôsledok jeho vlastnej myšlienky. Všetky negatívne, nenávistné a vražedné myšlienky, smerované k nejakému človeku, k nejakým ľuďom, alebo k nejakým národom sa budú v blízkej budúcnosti rovnať samovražde!

Ale pozor, milí priatelia! Ony sa rovnajú samovražde už dnes! Už dnes predstavujú ťažkú karmu, ktorá sa v oblúku vracia ku každému, kto sa snaží negatívne obmýšľať iných. Iba s tým rozdielom, že v súčasnosti to ešte nejaký čas trvá, ale v čoraz väčšom zosilňovaní Božej prítomnosti na zemi v podobe ustavične zosilňovanej žiary Pánovho Svetla sa bude tento čas čoraz viacej skracovať, až do bodu okamžitého a bezprostredného návratu karmy.

Mnohí ľudia, dokonca aj materialisti vnímajú, že sa blíži kolaps doterajšieho fungovania sveta, a v rámci svojho materialistického vnímania reality sa na to snažia pripraviť predovšetkým materiálne. Zhromažďujú zásoby a učia sa ako prežiť bez vymožeností modernej civilizácie.

Nie len im, ale úplne všetkým ľuďom však musí byť povedané: „Môžeme byť po materiálnej stránke pripravení na 120 percent, avšak bez znalosti základných duchovných zákonitostí nám to nebude k ničomu platné, pretože sa môže ľahko stať, že fyzicky by sme možno aj prežili, ale nakoniec nás zabije naša vlastná myšlienka. Nakoniec nás zabije náš vlastný negatívny spôsob myslenia, ktorým sme sa snažili obmýšľať iných“.

Týmto nemá byť povedané, že materiálne zabezpečenie a materiálna príprava na krízové situácie je niečo zlé. Nie je to zlé, ak sa zároveň zabezpečíme a pripravíme aj duchovne. Túto dôležitú informáciu by ste však márne hľadali na všetkých stránkach na internete a vo všetkých knihách, venujúcich sa problematike prežitia po kolapse systému. Pravda je však taká, že kto sa zároveň nepripraví aj duchovne, neprežije!

Ako sa ale máme pripraviť duchovne? Akým spôsobom máme hovoriť, myslieť a konať, aby sme prežili v žiare prichádzajúceho lúča Pánovho Svetla?

Úplne jasne sa o tom hovorí v Desatore prikázaní, v Ježišovom učení a v novodobej podobe v Posolstve Grálu. Takto máme myslieť, takto máme hovoriť a takto máme jednať, aby sme bez akejkoľvek ujmy obstáli v žiare lúča Pánovho Svetla. V oboznamovaní sa s týmito duchovnými pravdami a v pretváraní seba samého do podoby, akú nám ukazujú, spočíva zodpovedná duchovná príprava na to, čo prichádza, a čo nie je možné nijako inak zvládnuť.

Zničenie Kachovskej priehrady a ničenie princípu Pravdy!

26.06.2023

Účelom tohto textu nie je obhajoba Ruska, alebo Ukrajiny. Jeho účelom je obhajoba samotného princípu Pravdy, tvárou v tvár bezprecedentnej lži. Ak sa hlbšie zamyslíme nad informáciami o zničení Kachovskej priehrady a budeme čerpať iba z oficiálnych médií, dospejme k nasledovnému záveru: Bezprostredne po zničení priehrady a zaplavení veľkého územia došlo k zahájeniu [...]

Tragické skutočnosti, súvisiace s prúdením vnútorných energií

13.06.2023

Aby bolo správne pochopené, o čo sa jedná, pozrime sa na nemecký fašizmus v tridsiatych a štyridsiatych rokoch 20. storočia. A pozrime sa na toto obdobie z hľadiska toku neviditeľných vnútorných energií. Nemecký fašizmus predstavoval v Európe fenomén, ktorý postavil každého človeka pred nutnosť učiniť jednoznačné rozhodnutie v zmysle slov buď, alebo. Buď za fašizmus, [...]

Zostaňme ľuďmi! Vždy a v každej situácii!

05.06.2023

V istom blogu na sme.sk, s počtom prečítaní 9000, sa jeho autor tešil z toho, koľko Rusov už „zdochlo“ vo vojne a ľutoval, že ich „nezdochlo“ viac. Normálnemu človeku je ľúto, ako mŕtvych Rusov, tak i mŕtvych Ukrajincov. Postoj spomínaného blogera, tolerovaný platformou sme.sk, je svedectvom elementárnej straty ľudskosti, prejavujúcej sa súcitom s blížnymi. Je [...]

Alexandr Lukašenko

Švajčiarsky súd oslobodil bývalého agenta bieloruskej eskadry smrti

28.09.2023 22:46

Garavského súdili za nútené zmiznutie troch politických odporcov prezidenta Alexandra Lukašenka koncom 90. rokov 20. storočia.

javor, británia, hadrianov val, robin hood

V noci niekto vyrúbal zrejme najznámejší strom v Británii

28.09.2023 21:18

Išlo o javor, ktorý rástol neďaleko Hadrianovho valu na severe Anglicka.

voľby v Bratislave

Výpočet mandátov: Aký silný vplyv majú nevoliči na výsledok parlamentných volieb?

28.09.2023 20:00

Postoj nevoličov napovedá, že sa ich voľby netýkajú, ale istým spôsobom pomáhajú víťaznej politickej strane v obsadení čo najviac mandátov v parlamente.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 26
Celková čítanosť: 73555x
Priemerná čítanosť článkov: 2829x

Autor blogu

Kategórie